Hakkımızda

ARGE PANO OLARAK HAKKIMIZDA

Arge Pano kurulduğu yıldan bu yana, A.G.-O.G. şalt panoları imalatı konusunda faliyette bulunmak üzere kurulmuştur.Bu süre zarfında pek çok başarılı projede katkısı olmasının haklı gururunu taşımaktadır.

Arge pano hizmet verdiği elektrik taahhut ve imalat sanayi firmalarıyla partner ilişkisi kurma ve optimum fayda temin edebilme hususunda özen göstermiştir.kullanıcılara yönelik kaliteyi uygun fiyata temin etmelerini sağlamak için çaba sarf etmiş ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiştir.

Arge pano bünyesinde üretilen A.G.-O.G. elektrik panoları yüksek işletme emniyetine sahiptir.Şalt panolarımızın elektro montajı en kaliteli ve kabul görmüş malzemeden yapılmaktadır.

Özel talepleriniz ve teknik kapasitemiz projelendirme ve imalatı yapılan şalt sistemleri gerekli testleri yapıldıktan sonra siz müşterilerimize teslim edilmektedir.

Arge pano giderek artan bir başarı grafiğinin sergiliyebilmesi için kaliteli üretim yapmasının yanı sıra müşteri ile arasında oluşan kuşkusuz güvene borçludur.

 

Vizyonumuz
Kurulduğu günden bu yana bölgesel pazarda verdiğimiz emekle haklı olarak elde ettiğimiz çözüm merkezi / markası olma konumumuzu korumak ve güçlendirmek; önümüzdeki dönemde Türkiye ve dünya pazarlarında da hizmet kalitesi, çözüm ortakları ve üretimleriyle aranılan bir firma haline getirmektir.

 

Misyonumuz

  • Sürekli müşteri memnuniyetini sağlamak, müşteri beklentilerinden daha üst seviyede hizmet sunmak,
  • Hizmet ve üründe kalite bilincini en üst seviyede tutmak,
  • Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, altyapının ve çalışanlarının bu gelişime uyumunu sağlamak,
  • Ekip ruhunu sürekli geliştiren dinamik bir yapıyla profesyonelce çalışmak,
  • Güvenli, huzurlu, demokratik, yasalara saygılı bir işletme olmak,
  • Müşteriye, çalışana, tedarikçiye daima dürüst davranmak,
  • Sosyal sorumluluklarının bilincinde olmak, çağdaş bir toplum için sosyal projelerin içinde yer almak, Çevrenin ve doğanın korunabilmesi için yenilenebilir enerji kaynaklarından yana olmak